Domov » Benefity » Zľavy a kupóny

Zľavy a kupóny

Prezrite si ponuku od našich partnerov

Obchody a e-shopy

Partnerské obchody nielen pre vašu výbavu

Ubytovanie / wellness

Chaty, hotely, penzióny, športové a voľnočasové aktivity

Služby

Požičovne výstroja, športová diagnostika

Obchody a e-shopy

Athletes Eyewear

okuliare

Athletes Eyewear

Od športovcov pre športovcov nie je len fráza. Na výrobe okuliarí sa podieľajú vrcholoví športovci, ktorí presne vedia, aké výzvy ich šport prináša a aké vlastnosti musia mať dokonalé športové slnečné okuliare. Okuliare sú navrhované v Rakúsku.

Zľava: -20 % na slnečné okuliare, zľavový kód: alpenverein20

oblečenie

Zerum

Rakúska mladá módna značka, ktorá si v rámci výroby potrpí na férovosti a trvalo udržateľných podmienkach. Názov znamená „sérum“, liek – čo sa pretavuje do významu pozitívneho aspektu výroby.

Zľava: -15% na tričká ZERUM (neplatí na tovar v akcii). Miesto mena uveďte svoje členské číslo a do zľavového kódu „Alpenverein“

outdoor

ALPIN LOACKER

Na trhu od roku 1993. Od jari 2020 existuje produktový rad MADE IN AUSTRIA. Vyrábajú iba udržateľné a kvalitné produkty. Návrh a výroba sa nachádza na západe Rakúska v meste Götzis.

Zľava: -11% na všetky produkty Alpin Loacker, zľavový kód: AV11

Ubytovanie / wellness

Ubytovanie / wellness

TAUERN SPA Zell am See – Kaprun

4* Rezorts v Rakúsku s najväčším a najexkluzívnejším hotelom Panorama SPA uprostred Salzburska v regióne Zell am See-Kaprun. Vodný a saunový na viac ako 20 000 m². Alpin Vital SPA & Cosmetics – masáže a kozmetické procedúry, kulinárske špeciality v rôznych reštauráciách a baroch.

Zľava na termálne kúpele: 4 h za cenu 3 h (na recepcii predložte členskú kartu). Výhoda platí mimo prázdnin a sviatkov).

Zľava na hotel: -15% z cien pri online rezervácii, zľavový kód: BELOHNUNG

Ubytovanie

Bergsteigerdörfer

Nájdite si ubytovanie prispôsobené potrebám turistov, horolezcov a skialpinistov priamo v 20 horolezeckých dedinách po celom Rakúsku. Klaster Bergsteigerdörfer ponúka na výber ubytovanie u cca 100 poskytovateľov. Na webe Bergsteigerdörfer si nájdite oblasť, kam chcete ísť a následne sa odkliknite na dané ubytovanie.

Zľava: -10% na prenocovanie s raňajkami (po preukázaní sa členskou kartou, fyzicky na mieste)

Ubutovanie pre mladých

Junge hotels Austria

Naši mladí členovia (do 30 rokov) majú zľavu 5 € z ceny medzinárodnej karty mládežníckych ubytovní. S touto kartou získajú zľavu na ubytovanie vo viac ako 5 000 hosteloch po celom svete. Len v Rakúsku je vyše 90 mládežníckych ubytovní (v Salzburgu, Innsbrucku, Zell am See, Neusiedl, Feldkirch…) Stránky pre vyhľadávanie ubytovania – www.jugendherberge.at, www.jungehotels.at (Rakúsko), www.hihostels.com (svet)

Služby

Požičovňa vybavenia

ALPIN RESORTS

ALPINRESORTS.com je online požičovňa vybavenia pre zimné športy ako sú lyžoavanie, skialpinizmus, snowboarding, bežkovanie. Rezervujte si vybavenie na zimné športy online a vyzdvihnite si ho priamo v lyžiarskom stredisku. Cez ALPINRESORTS.com si môžete požičať vybavenie až u 360 partnerov v Rakúsku.

Zľava: -50% pri rezervácií online, zľavový kód: OEAV22

Požičovňa vybavenia

INTERSPORT Rent

INTERSPORT Rent ponúka najmodernejšie vybavenie a služby v najoblúbenejších rakúskych športových strediskách. Ako člen získavate výhody: Storno zdarma, Deti do 10 rokov zdarma (Ak si obaja rodičia požičiavajú lyže alebo snowboardy na rovnakú dobu), požičajte na 7 dní a zaplaťte len za 6, deti a mládež do 14 rokov -50%, prevzatie deň vopred od 16:00 hod.

Zľava: -10%, rezervujte si výstroj online pomocou odkazu. Pri vyzdvihnutí/platbe sa preukážte svojou členskou kartou.

športová diagnostika

IMSB Austria

IMSB Austria sa venuje vrcholovým športovcom už viac ako 25 rokov. Pracuje tu cca 30 skúsených špecialistov v oblasti športovej medicíny, športovej antropometrie, tréningovej vedy, biomechaniky, nutričnej vedy, fyzioterapie a masáží – nielen v inštitúte, ale aj po sústredeniach a súťažiach po celom svete. Vedúcim pracovníkom je prof. Hans Holdhaus, ktorý sa celosvetovo preslávil aj ako antidopingový expert. Ústav však nie je otvorený len pre vrcholových športovcov, ale pre všetkých záujemcov. Dlhoročné skúsenosti z vrcholového športu môže uplatniť každý hobby športovec a každý, kto má o šport záujem.

Zľava: -15% zľava na 3-mesačné balíčky „Výkonová diagnostika“ a „Výkonová diagnostika športovou medicínou“
. 10% zľava na „Základnú športovú lekársku prehliadku“, „Klasickú výkonnostnú diagnostiku“ a „Výkonnostnú diagnostiku so základnou športovou lekárskou prehliadkou“.