• Dospelý
  • Rodina
  • Manželia + Deti ZDARMA

Pre nových členov poistenie v roku 2017 zdarma

V rámci Alpenverein pre rok 2018 je poistenie platné už od 1.9.2017 do 31.1.2019 pre nového člena. Nový člen sa považuje za takého, ktorý nebol nikdy predtým registrovaný do alpenvereinu. Teda nie je ešte evidovaný za žiadne predchádzajúce roky.

Podrobnosti k cenníku

• Dospelý

61€
    • od 28 do 64 rokov
    • dospelý muž alebo dospelá žena v produktívnom veku
  • Zvýhodnený

47€
    • senior (od 65 rokov)
    • junior (od 19 do 27 rokov)
    • vdova, vdovec, zdravotne postihnutý nad 70%
  • Manželský pár / partneri (bez detí)

108€
    • ak sa manželský pár registruje spoločne, druhý partner je cenovo zvýhodnený (47€)
    • obidve osoby musia mať rovnaké miesto trvalého pobytu
  • Rodina s deťmi - deti zdarma

61-108€
    • v rámci rodinného členstva sú deti zdarma
    • ak ste samostatný rodič, taktiež máte nárok na registráciu detí zdarma. V tomto prípade je pre Vás cena 61€ (nie 108€)

Ušetrite s rodinou

Partneri už existujúcich členov platia nižšiu čiastku členského poplatku. Členstvo je zadarmo pre deti, ktoré sú registrované s rodinou, podmienka je aby boli obaja rodičia členmi a mali členskú kartu. Deti sú poistené zadarmo až do 27 rokov. Toto sa vzťahuje aj na rodiny s jedným rodičom. Všetci rodinný členovia musia patriť pod jednu sekciu horského klubu. Registrácia dieťaťa, alebo detí je nevyhnutná.

On-line objednávka členstva/poistenia

Vyplňte prosím registračný formulár.