• Dospelý
  • Rodina
  • Manželia + Deti ZDARMA

Poistenie v roku 2017 zdarma

V rámci Alpenverein pre rok 2018 je poistenie platné už od 1.9.2017 do 31.1.2019 a to pre nového ale aj pre existujúceho člena, ktorý si členstvo predlžuje z minulého obdobia. Nový člen sa považuje za takého, ktorý nebol nikdy predtým registrovaný do alpenvereinu. Teda nie je ešte evidovaný za žiadne predchádzajúce roky.

Podrobnosti k cenníku

• Dospelý

61€
    • od 28 do 64 rokov
    • dospelý muž alebo dospelá žena v produktívnom veku
  • Zvýhodnený

47€
    • manžel/manželka alebo partner/partnerka
    • senior (od 65 rokov)
    • junior (od 19 do 27 rokov)
    • vdova, vdovec
  • Mladistvý a ŤZP nad 70%

25€
    • deti do 18 rokov
    • zdravotne postihnutý nad 70%
  • Manželský pár / partneri (bez detí)

108€
    • ak sa manželský pár registruje spoločne, druhý partner je cenovo zvýhodnený (47€)
    • obidve osoby musia mať rovnaké miesto trvalého pobytu
  • Rodina s deťmi - deti zdarma

61-108€
    • v rámci rodinného členstva sú deti zdarma
    • ak ste samostatný rodič, taktiež máte nárok na registráciu detí zdarma. V tomto prípade je pre Vás cena 61€ (nie 108€)

Ušetrite s rodinou

Partneri už existujúcich členov platia nižšiu čiastku členského poplatku. Členstvo je zadarmo pre deti, ktoré sú registrované s rodinou, podmienka je aby boli obaja rodičia členmi a mali členskú kartu. Deti sú poistené zadarmo až do 27 rokov. Toto sa vzťahuje aj na rodiny s jedným rodičom. Všetci rodinný členovia musia patriť pod jednu sekciu horského klubu. Registrácia dieťaťa, alebo detí je nevyhnutná.

On-line objednávka členstva/poistenia

Vyplňte prosím registračný formulár.